Jump to content

Καλώς ήλθατε στο ComicStreet

Γίνετε μέλη της κοινότητας. Η εγγραφή είναι γρήγορη και εύκολη.

ComicStreet GiveAway ver2.0 | Μένουμε ασφαλείς και διαβάζουμε κόμικς - Μέρος Γ

Recommended Posts

Giveaway 2.3.jpg

Μπορεί φέτος να μην έχει κάλαντα αλλά έχει Giveaway! Για το χριστουγεννιάτικο 3o πακέτο το comicstreet.gr και το comicstrip.gr προσφέρουν το τελευταίο Λουκυ Λουκ - Μπελάδες στις φυτείες των εκδόσεων Μαμούθ και το Berlin - Πρώτος Θάνατος των Αθανασιάδη και Κούρτη των εκδόσεων Jemma Press.

Πείτε μας ποια κόμικ σκοπεύετε να αγοράσετε ή να διαβάσετε από το νέο έτος στο θέμα αυτό και αυτομάτως έχετε μια συμμετοχή. Η κλήρωση θα πραγματοποιηθεί με το commentpicker.com την Κυριακή 27/12/2020 και ο τυχερός θα λάβει τα κόμικ του ταχυδρομικά.  Έγκυρες συμμετοχές λαμβάνονται από τα ποστ που θα γίνουν έως και το Σάββατο 26/12/2020 στις 23:59.

Θα ακολουθήσουν και άλλα πακέτα!

Όσα μέλη ανήκουν στην κατηγορία Founders, δεν συμμετέχουν στο GiveAway

Το GiveAway πραγματοποιείται με τη συνέργεια του Starcomics και του Comicstrip

• Like 10
  • Thanks 5

Τώρα που μπήκε το δώρο αναμένονται τρελές αγορές κόμικ. Το Berlin έχω βάλει στο μάτι (εκτός αν το κερδίσω εδώ που δε θα γίνει :lol:), τους Ληστές, το 1800, την Τρελή της Σάκρε-Κερ, τις ολοκληρωμένες υποθέσεις του Dredd. Όσον αφορά το διάβασμα τελειώνω το run του Whedon στο Astonishing X-Men και μετά έχω πάρα πολλά στη λίστα με τα αδιάβαστα, σίγουρα το Batman Last Knight on Earth θα πιάσω και μάλλον το Criminal των Brubaker-Phillips ή το The Boys του Ennis. 

• Like 9

Σίγουρα θα αγοράσω τα tp Captain America και Avengers που ξεκίνησαν το 2018 και το King in Black μαζί με tie-ins σε tp και αυτά.

Καλή επιτυχία και καλές γιορτές σε όλους παιδιά!!:sled:

• Like 7

Από αγορές... είναι αρκετά τα άτιμα. :lol: Θέλω οπωσδήποτε να πάρω το 2ο Spider-Man Omnibus των Lee/Romita, όπως και εκείνο του Stern. Επίσης, το Superman Omnibus των Tomasi/Gleason δε θα μου κακόπεφτε. Από το νέο έτος θα ξεκινήσω το Fantastic Four του Byrne! 

• Like 8

ΛΟΙΠΟΝ! Σκεφτόμουν, όπως ανέφερα και πριν, να αγοράσω Fullmetal Alchemist, αλλά λιμπίζομαι εδώ και κάτι μήνες ένα box set σκέτο κουκλί, αυτό της Ναυσικας. Από εκεί και πέρα, οι τιμές είναι λίγο τσουχτερές και οι συνέπειες του brexit με ανησυχούν κάπως, οπότε παίζει κιόλας απλά να αρκεστώ σε αγορές από το Athenscon (αν γίνει με το καλό) τον Δεκέμβριο (ναι, το 92% των ετησιων αγορών μου από κόμικς γίνονται στις αρχές Δεκέμβρη.) :D

• Like 8

Καιρός να διαβάσω επιτέλους το complete Maus που από καιρό περιμένει στη βιβλιοθήκη και να τελειώσω Fourth World από Kirby,το omnibus Spider-man από Stern και το S.H.I.E.L.D omni του Sternako,καθώς και το HoX/PoX..αυτα για αρχή😋

2 hours ago, kujo79 said:

Από αγορές, μάλλον θα πάρω το Aquaman Omnibus του Johns, ενώ μέσα στην άδεια της Πρωτοχρονιάς, ξεκινάω το Blackest Night.

Να το πάρεις φίλε μου,εγώ που δεν γουσταρα καθόλου τον Aquaman και το λάτρεψα..τελοσπαντων ο άτιμος ο Johns και λίστα για ψώνια να γράφει,παπάδες κάνει )))

• Like 9

Σκοπός μου είναι να συνεχίσω να αγοράζω τα κλασικά Conan και Savage Sword of Conan omnibus της Marvel από τα '70s. Να δούμε όμως τι θα γίνει με το brexit και τι θα σημάνει αυτό για τα ταχυδρομικά τέλη...

• Like 7

Αγοράζω Urasawa ωσάν τρελός, καθώς και τα The Goon Omnibus που βγαίνουν. Είχα κάνει και κάτι παραγγελίες από Public προ lockdown και φυσικά είναι in limbo τώρα. Το τι θα διαβάσω από το νέο έτος ακόμα παίζεται. 

• Like 7

Ευχαριστούμε και για αυτό το giveaway! Αυτό τον καιρό έχω ρίξει μεγάλη ανάγνωση με τη Συλλογή Graphic Novels της Marvel, συγκεκριμένα ότι δεν είχα διαβάσει από αλλού. 
Επόμενο είναι το "Μυστικός Πόλεμος" αλλά για αυτό έχω χαμηλότερες προσδοκίες συγκριτικά με άλλα της σειράς.

• Like 6
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...