Jump to content

Καλώς ήλθατε στο ComicStreet

Γίνετε μέλη της κοινότητας. Η εγγραφή είναι γρήγορη και εύκολη.

Bookdepository

Dredd
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
1 hour ago, erosennin35 said:

Ειλικρινά έχω να πάρω κωδικό πάνω από 6μηνο... :sadcry:

Κι εγώ το ίδιο ρε φίλε..έχω λυσσαξει..🤣 περιμένω,περιμένω και τπτ

• Like 3
  • Sad 2

Παράγγειλα πριν καμία εβδομάδα και δυο μέρες μετά μου στέλνουν κωδικό έχουμε καιρό να σε δούμε :lol: πρέπει να ξανά παραγγείλω τωρα :D

• Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 7

3 hours ago, gr8 said:

Παράγγειλα πριν καμία εβδομάδα και δυο μέρες μετά μου στέλνουν κωδικό έχουμε καιρό να σε δούμε :lol: πρέπει να ξανά παραγγείλω τωρα :D

Μη!μη!όχι!μην ενδίδεις στον πειρασμό!!δώστο σε μας🤣🤣🤣🤣

• Haha 6

1 hour ago, starman84 said:

εκεί που έχουν πάει οι τιμές ούτε τα κουπόνια όλου του κόσμου δε μας σώζουν

Είναι μια -πικρη- αλήθεια.. Ωστόσο,εσείς στείλτε τα🤣🤣🤣😝

• Haha 8

Πάντως πριν δύο εβδομάδες που πήγα να κάνω παραγγελία δεν δεχόταν πάνω από 150 ευρώ εντός ΕΕ. Μέχρι και το Amazon έχει πρόβλημα πλέον...

• Like 4
  • Sad 1

14 hours ago, StereoPDS said:

Πάντως πριν δύο εβδομάδες που πήγα να κάνω παραγγελία δεν δεχόταν πάνω από 150 ευρώ εντός ΕΕ. Μέχρι και το Amazon έχει πρόβλημα πλέον...

To Amazon έχει πρόβλημα στα 150€ πλέον εννοείς;;όσο για το book το είδα ναι αλλά τι να γίνει ,θα τις σπάμε αν χρειαστεί,μικρό το κακο...

Το πρόβλημα είναι οι τιμές τους 🤣

• Like 4

Νομίζω εννοεί ακόμα το bookdepository, απλά πλέον είναι θυγατρική της Amazon, απ'όταν την αγόρασε, εξού και η αναφορά. Πάντως, ξέροντας κιόλας ότι έχουν διαφορετική πολιτική, πιστεύω ότι δεν έπαιξε ρόλο η Amazon στην απόφασή τους, λογικά ενδότερη ήταν η επιλογή, αν δεν κάνω λάθος.

• Like 6

• 3 weeks later...

230,98 € αυτή τη  στιγμή το Justice League: The New 52 Omnibus Vol. 2.Οπότε δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος να συζητάμε για κουπόνια κλπ... πράγματα Η κατάσταση εχει ξεφύγει κυριολεκτικά. Εδω ενα preorder παλεύω να κάνω στα daredevil vol 2 κ στο Thor vol 4 κ δε μπορώ να τα ακουμπήσω με τίποτα..... :damn:

• Like 1
  • Haha 6

Just now, the comic guide said:

Ποιο κουπόνι; Το EARLY10 που είναι σε επιλεγμένα προϊόντα; 

Γιατί μου το χαλάς ρε φίλε... δεν είχα δει ότι είναι για συγκεκριμένα βιβλία :P:lol::lol:

• Haha 7

15 minutes ago, Lord Makro said:

Επιτέλους, ήρθε κουπόνι!

@starman84 Πότε ανακοινώθηκε Thor 4 και δεν το πήρα χαμπάρι;;

Ναι εχει ανακοινωθεί εδω κ καιρό  το The Mighty Thor Omnibus Vol. 4 HC  των Conway κ Wein αλλα τι να το κάνεις αμα έχει cover price 100 δολλαρια κ το  εχει 100 ευρω pre order

Edited by starman84
  • Like 5

Μάλιστα... έχω πάρει τα 3 πρώτα γιατί ήθελα να έχω όλα τα τεύχη των Lee - Kirby, αλλά μου αρέσει πολύ και ο Buscema που το συνέχισε. Η αρχική μου σκέψη είναι να σταματήσω εκεί, από την άλλη βέβαια νομίζω ο Buscema σχεδιάζει σε μεγάλο βαθμό και στο 4; Αν είναι έτσι οι τιμές βέβαια... :P

• Like 4
  • Thanks 2

• 4 weeks later...
1 hour ago, samsepiol said:

Παιδιά έχω εγώ ένα κουπονακι που μου έδωσαν και τελικά δε θα χρησιμοποιήσω. Ισχύει μέχρι τις 29 του μηνός.

Hide contents

XMUKBRJCHFCC

Ετσιμπήθη με συνοπτικές διαδικασίες, ευχαριστώ πολύ. Άντε να αδειάζει σιγά σιγά το wishlist. Ακόμα και με το κουπόνι, οι τιμές είναι οριακά καλές, κι αυτό μόνο σε πολύ συγκεκριμένους τίτλους.

• Like 7

38 minutes ago, Phantom Duck said:

Ετσιμπήθη με συνοπτικές διαδικασίες, ευχαριστώ πολύ. Άντε να αδειάζει σιγά σιγά το wishlist. Ακόμα και με το κουπόνι, οι τιμές είναι οριακά καλές, κι αυτό μόνο σε πολύ συγκεκριμένους τίτλους.

Τίποτα φίλε, καλοφαγωτο.

• Like 5