Jump to content

Καλώς ήλθατε στο ComicStreet

Γίνετε μέλη της κοινότητας. Η εγγραφή είναι γρήγορη και εύκολη.

Νέα αποκτήματα - κομικσοποζεριές

kabuki
 Share

Recommended Posts

On 30/12/2019 at 9:24 ΜΜ, Θρηνωδός said:

Μετά από 3 χρόνια, έκλεισε πλέον το hellboy library. :toad:Το hellboy from hell κάπου κόβει βόλτες στην ελβετία

unnamed.jpg

ώρα να ξεκινήσει η ανάγνωση του hellboy επιτέλους, και με τον καλύτερο τρόπο. 

Άνοιξέ τα ωρέ. Όσο έχουν ζελατίνα πάνω τους, είναι σαν να μην υπάρχουν :prankster: Κρίμα τα καημένα τα βιβλιαράκια να μην διαβάζονται.

Edited by Phantom Duck
  • Like 7
  • Haha 1

Βάζουμε μόνο νέα αποκτήματα εδώ ή γενικά συλλογές; :D:D:D 

Anyways εγώ θα ποζεριάσω για τα αποκτήματά μου από το Athenscon. Ναι όλη η βιβλιοθήκη είναι το loot όχι η συλλογή γενικά. XD Από τότε δεν έχω πάρει πολλά γιατί οκ ακόμη ψάχνω που θα βάλω αυτά. 

78261464_10156997703882815_5919706943940722688_o.jpg

• Like 11
  • Thanks 1

11 minutes ago, Sugarglitter said:

Βάζουμε μόνο νέα αποκτήματα εδώ ή γενικά συλλογές; :D:D:D 

Anyways εγώ θα ποζεριάσω για τα αποκτήματά μου από το Athenscon. Ναι όλη η βιβλιοθήκη είναι το loot όχι η συλλογή γενικά. XD Από τότε δεν έχω πάρει πολλά γιατί οκ ακόμη ψάχνω που θα βάλω αυτά. 

78261464_10156997703882815_5919706943940722688_o.jpg

Πήρες μονοκοπανιά όλα αυτά; Τι λες τώρα!!! :cool:

Καλό διάβασμα!

• Like 6

10 minutes ago, Lord Makro said:

Πήρες μονοκοπανιά όλα αυτά; Τι λες τώρα!!! :cool:

Καλό διάβασμα!

Ναι είχαμε αμάξι και τίγκαρε σε κάποια φάση. Μετά ήμουν με βλέμμα "what have I done with my life". 

• Like 3
  • Haha 4

38 minutes ago, kabuki said:

Εισαι δυνατη εσυ! :best:

Πρέπει να δημιουργήσουμε άμεσα και κανονικό θέμα για συλλογές, όπως τους αξίζει :beer:

Πρέπει, θέλω να ποζεριάσω την καινούργια βιβλιοθήκη. :P

22 minutes ago, Sugarglitter said:

Ναι είχαμε αμάξι και τίγκαρε σε κάποια φάση. Μετά ήμουν με βλέμμα "what have I done with my life". 

1) Το εννοεί κυριολεκτικά. Ford Fusion το αμάξι, άρα μεγάλο πορτ-παγκάζ, γέμισε ΟΛΟ μέχρι επάνω. Όχι, δεν υπερβάλω. Αρκετά πράγματα μπήκαν στα πίσω καθίσματα για να χωρέσουν.

2) Η ψυχή μου το ξέρει. Εγώ τα κουβαλούσα όλα αυτά! (Σε αυτό το σημείο, να τηρήσουμε ενός λεπτού σιγή για όλους αυτούς τους κομικσοκουβαλητές. Αυτούς τους άφαντους ήρωες. :beer: Αυτή η μπίρα είναι για εσάς, αγόρια.)

• Like 2
  • Haha 7

Όχι όχι Νταξει, θα την κάνω την θυσία. :batrun:

πάντως πολύ ξηγημενη προσφορά στις 25 λίρες. Και είναι 3D ε; Σε μερσω ιδιαίτερα, κάθετα οριζόντια και διαγώνια. Θα σε πάω σε ένα μαγαζάκι στον κεραμεικο κοντά, καναρια λέγεται, δεν ξέρω αν το ξέρεις,  να σε κεράσω μπυρες. :toad:Όταν ξανάρθω. Και δεν πονάει ο κ@λος μου, δεν δίνω γερμανικα κλπ. 

σε άλλα, το tempest είναι ωραία έκδοση; Σκληροδετο;

• Like 1
  • Haha 3

Γαμάτη και ασφαλώς σκληρόδετη, αλλά έχω μείνει πολύ πίσω σε αυτή τη σειρά, οπότε μάλλον θα περάσει καιρός μέχρι να το διαβάσω.

• Like 4

Ουφ. Άσε με ρε φίλε. :sadcry:Αν δεν έλεγε και ο μαυρογενης ότι ήταν εξαιρετικό, θα ήταν πιο εύκολο να το βάλω πίσω σαν προτεραιότητα. 

Έχω ως New Years Resolution το πλήρες τσεκούρωμα των αγορών κόμικς και βιβλίων μέχρι να διαβάσω πάνω από τα μισά αδιάβαστα. Και δουλεύει όμορφα αυτό, μιας και εν τελει συνειδητοποίησα ότι θέλω 3-4 κομμάτια σε έντυπη μορφή και (ακόμα) μέσα στο 2020 δεν έχω πάρει τίποτα.Ένα είναι και αυτό και περίμενα να περάσει αρκετός καιρός ακόμα μέχρι να βγει το collected για να το τρενάρω κιόλας. Πάω να κλάψω πάνω από το κατεβασμένο πρώτο τρειντ του Gideon falls που η Λένα μου έφαγε εδώ και δυο μέρες το κεφάλι να ξεκινήσω. 

• Like 5

10 minutes ago, AndreasD said:

Γμτ... Αυτή την προσφορά του Gosh, δεν την πρόλαβα και σκάω! Τουλάχιστον πάει σε καλο σπίτι το αντίτυπο του Γιάννη! :D

Τώρα; Εγώ τα λεφτά τα έχω δώσει από το καλοκαίρι.

• Like 2

Σημερινή παραλαβή, ολόφρεσκη... (ας σημειωθεί και το Μπλεκ #8 που ξέχασα να το πάρω επιστρέφοντας σπίτι :confused: ) Ένα μυαλό χειμώνα-καλοκαίρι....
IMG_20200109_153314.thumb.jpg.87b890a06f36332d22a2beb321f0eafb.jpg

...και καλό μου διάβασμα!

• Like 13

Θα σου πω μόλις το διαβάσω :lol:. Πέρα από τη πλάκα, έχω διαβάσει τα καλύτερα, πολλοί το τοποθετούν υψηλότερα από το εμβληματικό run του Grant Morrison στον τίτλο.

• Like 3